Otázky a odpovede PDF  | Tlačiť |  E-mail

Ako si vybrať odtieň?

Pri vyberaní odtieňa si odporúčame otvoriť veľký detailný náhľad. Berte prosím na vedomie, že niektoré monitory môžu odtieň mierne skresľovať.
Výhodou nami ponúkaných vlasových prameňov je to, že sú 100% ľudské. Preto ak vám odtieň nesedí, je možné ho zafarbiť bežnou farbou na vlasy a maximálne ho tak zladiť s vašimi vlasmi. Častou úpravou býva tiež pridanie ďalších melírov. Ohľadne farbenia vlasových prameňov odporúčame poradiť sa s vašou kaderníčkou.

Odhadnúť odtieň vlasových prameňov nie je nič zložité, ak však aj tak budete mať nejaké pochybnosti, pošlite nám fotografiu vašich vlasov na e-mail a my sa vám pokúsime pri výbere pomôcť. :)

Vlasové pramene je možné bez udania dôvodov do 14 dní vrátiť. Nesmú však byť nosené, poškodené, ani akokoľvek upravované. Stačí sa s nami spojiť cez e-mail a následne vlasy poslať doporučene na adresu uvedenú v kontaktoch.

Ako sa mám o vlasové pramene starať?

Ako mám vlasy vyčistiť?
O vlasové pramene sa staráte rovnakým spôsobom, ako o vaše vlastné vlasy. Môžete ich teda umývať šampónom a následne ošetriť kondicionérom, prípadne maskou na vlasy.
Neodporúčame sušiť fénom, ale len vysušiť uterákom, nechať odkvapkať a uschnúť.
Na prečesávanie vlasov používajte kefu z prírodných vlákien.

Môžem vlasy zastrihnúť?
Áno, dĺžku prameňov môžete upraviť tak, aby vám vyhovovala. Použite efilačné nožnice alebo žiletku.

Môžem pramene prefarbiť?
Áno, pramene z ľudských vlasov je možné farbiť. Odporúčame používať miernejšie metódy farbenia, pretože pramene sa už nemôžu regenerovať. Ideálne je sa pred samotným farbením poradiť so svojím kaderníkom.

Môžem vlasy kulmovať alebo žehliť?
Áno, samozrejme môžete. Mali by ste si však uvedomiť, že sa už nejedná o vlasy živé a častou alebo neprimeranou tepelnou úpravou sa môžu poškodiť.

Môžem s pripevnenými vlasmi aj spať?
Pramene odporúčame pred spaním dať dole, pretože by mohlo dôjsť k rozcuchaniu.

Ako sa vlasy upevňujú?


ArtCreative Design and Custom coding

1) Začnite vzadu na spodnej časti hlavy. Hrebeňom rozdeľte vlasy horizontálne vo výške tesne pod uchom, v dĺžke od jedného ucha k druhému.

2) Sponou prichyťte vaše vlasy hore tak, aby vám neprekážali.

3) Prameň určený na spodnú zadnú časť hlavy (15 cm široký s tromi klipmi) priložte k vlasom smerujúcim dolu, tesne pod predelenie. Prostredný klip priložený k stredu hlavy pricvaknite tlakom na koncoch. Potom prameň vypnite do strán a rovnakým spôsobom pripnite aj bočné klipy prameňa.
Jednotlivé klipy by mali udržovať prameň maximálne roztiahnutý na celú svoju šírku. Predelenie a umiestnenie prameňa by malo byť pokiaľ možno rovnobežné. Skontrolujte, ako dobre vám prameň na hlave drží a ako sa s ním cítite. Ak by vás prameň niekde ťahal alebo tlačil, klipy opäť rozopnite a posuňte.

4) Uvoľnite vlasy prichytené sponou v hornej časti hlavy a hrebeňom opäť rozdeľte vlasy, tentoraz o kúsok vyššie v strednej úrovni zadnej časti hlavy. Dbajte na to, aby odstup prameňov od seba bol vždy minimálne 2 cm. Zakaždým upevňujte oddelené vlasy do vrchnej časti hlavy, aby vám neprekážali.

5) Tento postup opakujte po prichytenie i posledného prameňa do zadnej vrchnej časti hlavy.

6) Pramene určené na bočnú stranu hlavy (7 cm široké s dvoma klipmi) umiestnite rovnakým spôsobom tak, aby vám orámovali tvár a dobre splývali s vašimi vlastnými vlasmi.

7) Na záver, pred vytvorením požadovaného účesu, prečešte vaše vlasy s vlasovými prameňmi dohromady tak, aby vyzerali prirodzene. Vlasy je dobré prečesať aj zo spodnej strany hlavy.